Придбання якісного бетону за розумною ціною

Будівництво будь-якого об'єкта неможливо уявити без виконання різних бетонних робіт. Причому бетон необхідний на кожній стадії процесу, починаючи від зведення фундаменту і закінчуючи оздоблювальними роботами. Знаючи про щоденної потреби в бетоні, багато підприємців замислюються про те, де можна придбати якісний бетон за прийнятною ціною.

Здесь вы сможете онлайн купить билеты жд за короткое время по низкой цене.

Звичайно, можна побудувати свій растворобетонний вузол і виготовляти бетон для власних потреб самостійно. Оптимальним вважається будівництво свого РБУ безпосередньо на будівельному майданчику. У цьому випадку досягається значна економія на виготовленні рідкої бетонної суміші і практично відсутні витрати на її доставку. Але такий підхід ефективний при великому обсязі будівельних робіт. Багато маленькі і середні будівельні організації вважають за краще купувати вже готовий бетон. Розглянемо існуючі сьогодні варіанти придбання бетону у різних підприємств.

На будівельному ринку завжди можна знайти підприємства, які спеціалізуються на перепродажу бетону. Зазвичай таким бізнесом займаються організації, які мають власні транспортні засоби для перевезення бетону - бетоновози. Такі підприємства не мають необхідних виробничих потужностей і заробляють виключно на перепродажу бетону, виготовленого іншими підприємствами. Очевидно, що вартість бетону в цих випадках буде явно завищеною. А також при придбанні такої продукції існує ризик поставки бетонної суміші, що не відповідає висунутим вимогам. Не виключено, що замовник просто не прийме такий об'єкт і повторне виконання робіт призведе до значних фінансових витрат. Рекомендується проводити перевірку якості що поставляється такими підприємствами бетону. Але для цього треба мати відповідну лабораторію і штат фахівців.

Існують також організації, які продають виготовлений на своєму обладнанні бетон. Зовні все виглядає чудово: бетон виготовляється підприємством самостійно, використовуючи власне обладнання. Але найчастіше використовується застаріле обладнання, яке часто ламається і технологічний процес порушується через проведення ремонтних робіт. На таких напівлегальних підприємствах, що займаються кустарним виробництвом бетонної суміші, як правило, відсутня повноцінна система контролю якості продукції, що випускається. Причому не контролюється не тільки якість кінцевої продукції, але відсутня також і вхідний контроль сировини, призначеної для виготовлення бетону. При таких умовах існує великий ризик придбання бетону, що не відповідає необхідним якісним характеристикам. Єдиною перевагою бетону, набутого в таких організаціях, є його відносно низька вартість. Але низька собівартість досягається, як правило, за рахунок порушення технології виробництва і використання некондиційного сировини.

Всі фахівці рекомендують купувати готовий бетон тільки у великих підприємств, які мають власну виробничу базу, відповідним чином обладнані склади для правильного зберігання сировини, а також здійснюють доставку готової продукції своїми бетоновозами. Суттєвим моментом є наявність служби контролю якості виготовленого бетону. На таких підприємствах перевіряється кожна партія виготовленого бетону і на неї видається відповідний сертифікат. Причому перевірка здійснюється у власних, прекрасно обладнаних лабораторіях висококваліфікованими фахівцями. Такі лабораторії сертифікуються державними наглядовими органами та піддаються періодичним перевіркам з їх боку.

Важливо і те, що великі підприємства мають можливість поставки бетону з різних місць. Таким способом бетон доставляється на об'єкт з найближчого місця. Швидка доставка теж гарантує високу якість бетону. При цьому знижується вартість доставки бетону на будівництво. Крім того, такі підприємства завжди видають гарантію на продукцію, що поставляється.

Безумовно, вартість бетону, виробленого такими великими підприємствами, буде вищою за ціну продукції, пропонованої перекупниками і кустарними організаціями. В кінцевому підсумку стабільне постачання якісної рідкої бетонної суміші призведе до економії матеріальних і фінансових ресурсів.

Преимущества Пакетов с Логотипом

Особенности и применение сварного настила

Різноманітний дизайн металочерепиці

Причины рассмотреть аренду зала

Укладання підлоги по грунту