Різноманітний дизайн металочерепиці

При ремонті даху також варто вибрати сталеву черепицю. Завдяки універсальності його можна монтувати на ту саму ферму, що і попередній покрівельний матеріал.

Різноманітний дизайн

Металочерепиця візуально нагадує класичну керамічну черепицю, але при цьому доступна в більш широкому асортименті, різних форм і кольорів. В результаті він надає клієнтам більшу свободу вибору і може бути естетично адаптований до будь-якого стилю і типу будівлі. Ви можете перейти на сайт компанії і купити металочерепицю за найбільш доступною і вигідною ціною.

Висока економічність

Металочерепиця є економічним покрівельним матеріалом з кількох причин. Ціна самого виробу нижче, ніж у керамічної плитки. Крім того, конструкція даху, виконана для цього типу рішення, набагато простіше і, отже, дешевше, ніж ферма для традиційної черепиці. Це пов'язано з тим, що металочерепиця легше.

Однак на цьому економія не закінчується. Вартість укладання черепиці нижче, так як монтажні роботи набагато менш трудомісткі, ніж у випадку з іншими покриттями.

Висока якість

Сучасна черепиця також дуже високої якості, тому вона може бути такою ж довгою, як керамічна черепиця. Їх виготовляють із сталі, спочатку належним чином оцинкованої і покритої лаком, а потім пресованої. (тут треба міняти т. к. спочатку лист оцинковується, тільки потім лакується тисненням)

Regamet співпрацює з кращими світовими постачальниками сталі, серед яких Американська сталь. Унікальною особливістю нашої черепиці є ексклюзивна обробка одним з трьох інноваційних лакофарбових покриттів. Вони забезпечують стійкість до механічних пошкоджень та змін під впливом погодних умов, на них поширюється багаторічна гарантія, довше зберігають гарний зовнішній вигляд і колір покрівлі.

Коник будинку – це вершина, де перетинаються два ската. Її ще називають кіпа, шар, лінія піку або фронтону. Щоб його визначити, дотримуйтесь рекомендацій для вибраного типу даху (багатосхилий, двосхилий або плоский дах). Це досить просто, адже в залежності від типу покрівлі ми вивіряємо найвищу точку поверхні даху або дотримуємося принципу «основного коника».

fortisstroy.com.ua

Кровельная битумная черепица

Разнообразный дизайн металлочерепицы

Водостойкий Ламинат для Кухни