Різноманітний дизайн металочерепиці

При ремонті даху також варто вибрати сталеву черепицю. Завдяки універсальності його можна монтувати на ту саму ферму, що і попередній покрівельний матеріал.

Різноманітний дизайн

Металочерепиця візуально нагадує класичну керамічну черепицю, але при цьому доступна в більш широкому асортименті, різних форм і кольорів. В результаті він надає клієнтам більшу свободу вибору і може бути естетично адаптований до будь-якого стилю і типу будівлі. Ви можете перейти на сайт компанії і купити металочерепицю за найбільш доступною і вигідною ціною.

Висока економічність

Металочерепиця є економічним покрівельним матеріалом з кількох причин. Ціна самого виробу нижче, ніж у керамічної плитки. Крім того, конструкція даху, виконана для цього типу рішення, набагато простіше і, отже, дешевше, ніж ферма для традиційної черепиці. Це пов'язано з тим, що металочерепиця легше.

Однак на цьому економія не закінчується. Вартість укладання черепиці нижче, так як монтажні роботи набагато менш трудомісткі, ніж у випадку з іншими покриттями.

Висока якість

Сучасна черепиця також дуже високої якості, тому вона може бути такою ж довгою, як керамічна черепиця. Їх виготовляють із сталі, спочатку належним чином оцинкованої і покритої лаком, а потім пресованої. (тут треба міняти т. к. спочатку лист оцинковується, тільки потім лакується тисненням)

Regamet співпрацює з кращими світовими постачальниками сталі, серед яких Американська сталь. Унікальною особливістю нашої черепиці є ексклюзивна обробка одним з трьох інноваційних лакофарбових покриттів. Вони забезпечують стійкість до механічних пошкоджень та змін під впливом погодних умов, на них поширюється багаторічна гарантія, довше зберігають гарний зовнішній вигляд і колір покрівлі.

Коник будинку – це вершина, де перетинаються два ската. Її ще називають кіпа, шар, лінія піку або фронтону. Щоб його визначити, дотримуйтесь рекомендацій для вибраного типу даху (багатосхилий, двосхилий або плоский дах). Це досить просто, адже в залежності від типу покрівлі ми вивіряємо найвищу точку поверхні даху або дотримуємося принципу «основного коника».

fortisstroy.com.ua

Кровельная битумная черепица

Разнообразный дизайн металлочерепицы

Диагональная Укладка Ламината

Водостойкий Ламинат для Ванной

Водостойкий Ламинат для Кухни