Укладання підлоги по грунту

Починаючи роботу з укладання підлоги по грунту, необхідно прибрати все будівельне сміття (папір, тріски, штукатурку) і ізолювати кабель і трубу, які там прокладені, помістивши їх в спеціальні жолоби.

Вы можете на сайте https://moulin-rouge.kiev.ua/ выбрать разновидность эротического массажа и прийти в салон к лучшему мастеру массажа, прям сегодня.

Встановлюючи чисту підлогу потрібно орієнтуватися на дверний отвір так, як рівні підлог сусідніх кімнат повинні бути однаковими, зробіть там позначку і від цієї позначки і потрібно відміряти в висоту 1 метр-також помітити. Даний рівень позначаємо суцільний (маякової) лінією по всьому приміщенню. Далі слід лінія, яка повинна відзначати чисту підлогу, між попередньою і даною лінією відстань 1 метр. Стяжка також повинна бути виміряна і її товщина врахована і рівень відзначений вбитими цвяхами. Нав'язуємо на цвяхи нитка, що позначає лінію по якій потрібно робити бетонну основу. Якщо на стінах в приміщенні присутній штукатурка, то перш ніж нанести лінію, що відзначає рівень підлоги потрібно видалити невеликий шар штукатурки (не більше 25 мм) над підлогою. Уздовж стін потрібно забити ряд дерев'яних кілочків, інтервал повинен становити 1 метр, їх поверхня повинна знаходитися на сто мм нижче нитки. Гравій засипають починаючи від стінки, яка знаходиться навпроти дверного отвору, застосовуючи кувалду для трамбування великих каменів і трамбування (металеву пластину, яка має дерев'яні ручки) для ущільнення гравію.

Утрамбований шар повинен досягати верхній рівень кілочків. Поверхня повинна бути гладка і горизонтальна (перевірити можна довгою лінійкою, яку укладають зверху кілочків) без гострих каменів, щоб поліетиленова плівка не ушкодилася. Після вилучення кілочків в ямки від них засипаємо гравій.

Тепер зверху на гравій укладаємо пісок, який має гострокутні зерна і розгладити цей шар лопатою, застосовуючи тильну сторону. А утрамбовка поверхні проводиться застосовуючи дерев'яну трамбування.

Поліетиленова плівка укладається поверх шару піску, піднімати яку потрібно з боку внутрішніх стін трохи вище ніж чиста підлога, а з боку зовнішніх стін - над рівнем, де проходить гідроізоляція. Плівка загортається в кутках кімнати, складки її розгладжують і її краю потрібно підкласти під нитки, якими позначають рівень бетонної поверхні. Мембрана може з кількох плівкових рядів, тоді їх укладають використовуючи перекриття і заклеюють застосовуючи грубу поливинилхлоридную склеюючою стрічкою.

Тепер, кімната ділиться на кілька смуг (ширина один метр) рейками, довжина яких близько двох метрів і ширина близько 50 мм. Рейки своєю поверхнею повинні бути на рівні ниток, які були натягнуті уздовж стін. Коли укладання буде завершена, прибираємо нитки. Щоб поліетиленова плівка не ушкодилася під час проведення всіх цих маніпуляцій, потрібно покласти кілька дощок до центру до першій шпальті, де планується укладання бетону. Укладання бетону починається з далеких кутів, напроти дверей. Використовуємо лопату, щоб розрівнювати поверхню заливається бетону, яка повинна бути вище, ніж дерев'яні рейки. Розрівнювання бетону проводиться за допомогою рейки-правилом перетину 100 на 60 мм і довжина 1,2 метра, яку слід рухати на розмежувальні рейки і в свою сторону. Укладати і розрівнювати бетон далі потрібно продовжувати слідуючи вказаним способом, не потрібно забувати про видалення рейок і заповненні зазорів, які утворюються після того як ми витягаємо рейки. Кожна укладена смуга накривається вологим мішком. Витримка і затвердіння бетонної підлоги приблизно близько чотирьох тижнів. Бетонна поверхня, весь цей час, постійно повинна бути вологою.

Введення колючого дроту

Укладка Ламината на Стены

Укладка Винилового Ламината

Укладка Ламината Таркетт