Як вибрати покриття для підлоги в квартирі

Характеристика приміщень до вимог до половому покриттю

Зазвичай квартири складаються з чотирьох основних зон і приміщень. До цих зон відносяться:

На этом сайте вы сможете найти https://latherapyspot.com/ много интересной и полезной информации.

1. Передня, вона ж передпокій;

2. Житлові кімнати;

3. Кухня;

4. Ванна і санвузол.

До підлогових покриттів пред'являються такі вимоги:

 • здатність не вбирати вологу;
 • простота очищення;
 • стійкість до стирання і подряпин;
 • різноманітність рішень зовнішнього вигляду;
 • шумоізоляція;
 • несминаемость і м'якість;
 • теплові властивості;
 • екологічність.
 • Очевидно, що кожне приміщення квартири пред'являє свій набір вимог в залежності від функціонального призначення. У передпокої покриття повинне бути вологостійким, дозволяти часту очищення від пилу і бруду, мати стійкість до стирання. Пол у ванній і туалеті повинен витримувати підвищену вологість і часту мокре прибирання, бути довговічним. У кімнатах покриття повинне гармоніювати зі стінами і стелею, легко забиратися, мати гарну шумоізоляцією і теплотою, а в дитячій ще і м'якістю. На ньому розташовуються важкі предмети меблів, сліди від їх ніжок не повинні залишатися при перестановках.

  Особливі вимоги пред'являються до поверхні кухні. Покриття повинне витримувати не тільки вологе прибирання, а й протистояти жировим забрудненням, не дисонувати зі стінами і кухонними меблями, не піддаватися стирання, забезпечувати шумоізоляцію і несминаемость.

  Бажано, щоб будь-який вид застосовуваних покриттів був виготовлений з екологічно чистих матеріалів.

  Основні властивості сучасних покриттів для підлоги і вимоги до них

  Найбільш природозберігаючих є статеві покриття на природній основі, але вартість у них висока. Розглянемо різні варіанти підлогових покриттів в залежності від ціни.

  паркет

  Будівельні магазини пропонують паркет дерев'яний і бамбуковий. Обидва види екологічно чисті, можуть бути використані у всіх зонах квартири, крім ванни, туалету і передпокої. Поверхня паркетної підлоги тверда, експлуатувати в дитячій кімнаті рекомендується з килимом.

  Монтаж складний, його краще довірити досвідченим укладальника. Стійок для стирання, термін служби при правильному догляді до 50 років. Для вологого прибирання на поверхню наноситься спеціальний лак. Дизайн статі виходить природним і привабливим завдяки дерев'яній фактурі.

  коркове покриття

  Його також вважають екологічно чистим. Випускається в рулонах і плитах. Поверхня підлоги відрізняється теплотою і м'якістю, зім'яті сліди відновлюються в первинний вигляд. Покриття приклеюють до основи або укладають вільно. Володіє підвищеною шумоізоляцією. Застосовують для обробки підлоги і стін. Водостійкість низька, особливо при укладанні свободнолежащіе покриття. Підходить для спальні, дитячої та вітальні.

  Какой радиатор выбрать для своего интерьера

  Незвичайні покриття для підлоги

  Укладання підлоги по грунту

  Як вибрати інсталяцію для унітазу