Як вибрати покриття для підлоги в квартирі

Характеристика приміщень до вимог до половому покриттю

Зазвичай квартири складаються з чотирьох основних зон і приміщень. До цих зон відносяться:

На этом сайте вы сможете найти https://latherapyspot.com/ много интересной и полезной информации.

1. Передня, вона ж передпокій;

2. Житлові кімнати;

3. Кухня;

4. Ванна і санвузол.

До підлогових покриттів пред'являються такі вимоги:

 • здатність не вбирати вологу;
 • простота очищення;
 • стійкість до стирання і подряпин;
 • різноманітність рішень зовнішнього вигляду;
 • шумоізоляція;
 • несминаемость і м'якість;
 • теплові властивості;
 • екологічність.
 • Очевидно, що кожне приміщення квартири пред'являє свій набір вимог в залежності від функціонального призначення. У передпокої покриття повинне бути вологостійким, дозволяти часту очищення від пилу і бруду, мати стійкість до стирання. Пол у ванній і туалеті повинен витримувати підвищену вологість і часту мокре прибирання, бути довговічним. У кімнатах покриття повинне гармоніювати зі стінами і стелею, легко забиратися, мати гарну шумоізоляцією і теплотою, а в дитячій ще і м'якістю. На ньому розташовуються важкі предмети меблів, сліди від їх ніжок не повинні залишатися при перестановках.

  Особливі вимоги пред'являються до поверхні кухні. Покриття повинне витримувати не тільки вологе прибирання, а й протистояти жировим забрудненням, не дисонувати зі стінами і кухонними меблями, не піддаватися стирання, забезпечувати шумоізоляцію і несминаемость.

  Бажано, щоб будь-який вид застосовуваних покриттів був виготовлений з екологічно чистих матеріалів.

  Основні властивості сучасних покриттів для підлоги і вимоги до них

  Найбільш природозберігаючих є статеві покриття на природній основі, але вартість у них висока. Розглянемо різні варіанти підлогових покриттів в залежності від ціни.

  паркет

  Будівельні магазини пропонують паркет дерев'яний і бамбуковий. Обидва види екологічно чисті, можуть бути використані у всіх зонах квартири, крім ванни, туалету і передпокої. Поверхня паркетної підлоги тверда, експлуатувати в дитячій кімнаті рекомендується з килимом.

  Монтаж складний, його краще довірити досвідченим укладальника. Стійок для стирання, термін служби при правильному догляді до 50 років. Для вологого прибирання на поверхню наноситься спеціальний лак. Дизайн статі виходить природним і привабливим завдяки дерев'яній фактурі.

  коркове покриття

  Його також вважають екологічно чистим. Випускається в рулонах і плитах. Поверхня підлоги відрізняється теплотою і м'якістю, зім'яті сліди відновлюються в первинний вигляд. Покриття приклеюють до основи або укладають вільно. Володіє підвищеною шумоізоляцією. Застосовують для обробки підлоги і стін. Водостійкість низька, особливо при укладанні свободнолежащіе покриття. Підходить для спальні, дитячої та вітальні.

  Какой радиатор выбрать для своего интерьера

  Незвичайні покриття для підлоги

  Як вибрати інсталяцію для унітазу