Незвичайні покриття для підлоги

Підлогове покриття служить безлічі цілей, одна з яких - декоративна. І в епоху стрімко розвиваються технологій замість паркету, мармуру або лінолеуму в якості покриття для підлоги можуть служити матеріали, абсолютно, здавалося б, для цих цілей не призначені.

На этом сайте вы сможете найти недвижимость на северном кипре по выгодной цене.

Діапазон цих нестандартних покриттів обмежується лише фантазією дизайнерів або самих замовників: це можуть бути матеріали, з давніх часів всім відомі, як то звичайна пляшкова пробка, морська галька, і аж до інноваційних розробок інженерів, як, наприклад, «жива» плитка. У цій статті ми розберемо нестандартні покриття для підлоги. Якщо вам до душі класичні матеріали, такі як плитка для підлоги, то в торговій компанії Гіпермаркет плитки легко зможете вибрати собі відповідний варіант.

Головні вимоги до покриття:

 • Зносостійкість
 • Гладкість
 • Естетичність
 • Міцність
 • Стійкість до пошкоджень та вологи
 • Оригінальні покриття для підлоги

  Незвичайні покриття для підлоги

  1. Пляшкова пробка. Так-так, як там не є традиційна пробка, якою закупорюються бутлі, знайшла цікаве практичне застосування і в дизайнерської індустрії, ставши відмінним еквівалентом лінолеуму. Фахівці стверджують, що пробка не деформується під тиском, має високу амортизацією і майже миттєво набуває первісний вигляд.

  Особливою перевагою такого статі є його позитивний вплив на здоров'я. Пружність матеріалу знижує навантаження на хребет при ходьбі. Плюс, в такому покритті не накопичується пил - ідеальний варіант для алергіків.

  Незвичайні покриття для підлоги

  2. окатанную галька, яку відпочиваючі можуть зустріти на морському березі, також використовується в якості декоративного покриття для підлоги. Для додання такій підлозі більшої привабливості та естетичності рекомендується підбирати плоскі камінчики приблизно однакових розмірів. Галькові покриття придатне для обробки як внутрішніх приміщень, так і зовнішніх веранд або патіо.

  3. Незвичайні підлогові покриття можуть бути представлені і таким матеріалом як натуральна шкіра. Цей матеріал придатний для декорування підлоги лише у внутрішніх приміщеннях. Престижність - не єдина перевага шкіри - її обробка дозволяє захистити підлогу від подряпин, механічних пошкоджень і вологого прибирання. Кріпиться таке покриття на чорнову підлогу за допомогою паркетного клею.

  4. Полікарбонатна 3D плитка ( «жива») останнім часом знаходить все більший відгук серед споживачів завдяки своїм незвичайним властивостям. Кожна плитка полікарбонатного статі складається з двох шарів, між якими знаходиться різнобарвна рідина. При найменшому дотику рідина змінює форму. Але це не єдина перевага покриття з полікарбонату: це гіпоалергенний екологічно чистий матеріал з покриттям. Але прослужити "жива" плитка без вицвітання може не більше 8 років.

  5. Навіть метал може виступати в якості підлогового покриття. В основному він застосовується в приміщеннях з підвищеною пожежонебезпекою або ймовірністю падіння важких предметів. У житлових приміщеннях він практично не використовується, так як має погану термоізоляцією.

  Ламинат Технология Укладки

  Підлогові покриття

  Водостойкий Ламинат для Кухни

  Водостойкий Ламинат для Ванной