Металочерепиця для вашого проекту

Ви можете вибрати один з 6 основних матеріалів для покрівлі:

асфальтова черепиця

метал

шифер

мембрана

Бетон або глина

деревина.

При установці даху в новому будинку або заміні старої стомленої існуючої даху необхідно враховувати безліч факторів, таких як дизайн і розташування власності, а також середовище, в якій ви живете. Це важливе рішення, і важливо прийняти його правильно.

Щоб вибрати кращий матеріал для покрівлі, слід врахувати:

довговічність

Яка їхня очікувана тривалість життя?

продуктивність

Чи має він хорошу стійкість до температури і вітру? Що таке вогнестійкість? Скільки буде потрібно обслуговування?

вартість

Як співвідносяться витрати на матеріали, установку і технічне обслуговування з іншими відповідними матеріалами?

вид

Це привабливо? Чи є на вибір безліч кольорів і дизайнів?

Гарантія

Чи є гарантія на товар?

схил даху

Підходить він до розі вашої даху?

асфальтова черепиця

Асфальтова черепиця швидко стає найпопулярнішим матеріалом для дахів в Новій Зеландії. Вони економічні, стійкі до гниття і корозії, можуть витримувати суворі погодні умови і відносно не вимагають обслуговування. Вони можуть мати тривалий термін служби до 25-30 років.

Ще одна перевага бітумної черепиці - це їх зовнішній вигляд. Вони бувають різних дизайнів, текстур і квітів, так що ви можете вибрати правильний вид для свого будинку.

Детальніше про асфальтової черепиці тут.

метал

Кольорова сталь або покрівля з тривалим терміном служби залишається одним з найпопулярніших варіантів покрівлі. Деякі переваги включають простоту установки, довговічність, здатність витримувати високі УФ-температури і низькі експлуатаційні витрати. Оскільки сталеві покрівлі тривалого користування легкі, вони дешевші, ніж багато інших варіанти. Ще одна перевага - їх можна укладати на дах з невеликим ухилом (всього 3 градуси).

Мідь - теж варіант для дахів. Він дуже міцний і може витримувати екстремальні температури. Він на 100% придатний для вторинної переробки і непроникний для забруднень. Особливо гостро це для будинків з резервуаром для збору води, оскільки мідь перешкоджає росту бактерій.

Також можна вибрати металевий дах у вигляді пресованої металочерепиці. Металочерепиця нової технології створюється у вигляді панелей, пресованих, пофарбованих і покритих, щоб вони виглядали так само, як бетонна або глиняна черепиця. Вони легкі, і на багато з них надається 50-річна гарантія.

Голосование голосового робота

Терморегуляторы для Теплого Пола

Укладання підлоги по грунту