ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Купуючи ділянку, багато власників стикаються з різними труднощами: планування саду, підбір рослин, функціональність зон і споруд, відсутність часу і недолік тих чи інших ресурсів. Перед багатьма постає питання: створити сад самостійно або звернутися до фахівців. Для того, щоб ділянку довгі роки виглядав естетичним і зручним необхідно вивчити багато інформації: основи дендрології, дизайну, проектування, інженерії та багато іншого, вкласти сили і витратити час.

Заказать ландшафтный дизайн в Киеве вы можете на сайте https://uhod.ua/, здесь вы получите полную информацию и консультацию специалистов.

Ландшафтний дизайн "під ключ"

Ландшафтний дизайн, ціна якого залежить від розмірів існуючої території, планованих робіт і обраних рослин - відповідальний процес, який допоможе не тільки продуктивно використовувати простір, але і зробить Ваш сад унікальним, комфортним місцем відпочинку, в яке буде приємно повертатися знову і знову. Найчастіше, щоб заощадити час на пошук інформації та уникнути численних помилок, вибирають другий варіант - звернутися до фахівців, які мають досвід, потрібними знаннями і творчим підходом.

Незважаючи на те, що головна наша спеціалізація - продаж рослин, основою для відкриття садового центру стало саме бажання створювати чудову атмосферу навколо себе, насолоджуючись красою дивовижних дерев і чагарників. Тому в нашій команді є і ландшафтні дизайнери. Працюючи над ділянками замовників, вони вкладають в проект свої емоції, енергію, прагнуть зробити кожен сад індивідуальним. Маючи багатий досвід і знаннями в області ландшафтного дизайну, проектування, вони допомагають власникам заміських будинків втілити в реальність найзаповітніші мрії.

ЕТАПИ РОБІТ

Приїжджаючи на ділянку, наші професіонали в першу чергу оцінюють його ресурси: де розташовані основні та додаткові споруди, який мікроклімат в саду, рельєф і грунтовий склад, як проходять інженерні системи, знайомляться з власниками, щоб дізнатися переваги, бажання і можливості, а також безліч інших нюансів. Все це дозволить в майбутньому вибрати загальну стилістику саду, грамотно підібрати рослини, вибрати комфортне та функціональне розташування зон відпочинку, плодового саду, майданчики для паркування та інших об'єктів.

Другий етап - аналіз отриманих знань про ділянку, пошук композиційних рішень, які дозволять зробити сад нескладним в догляді, сучасним і прийнятним для кожного замовника. На цьому етапі проводяться заміри території, враховуються всі фактори: які будуть зони (дитячий майданчик, парковка, басейн, зона барбекю або це буде лаконічний і естетичний сад з красивими композиціями). Після заповнення персональної анкети замовника, яка дозволить ще глибше відчути і візуалізувати майбутній сад, створюються два ескізу різної стилістики, і вже на їх підставі формується ландшафтний проект. Ландшафтний дизайн на дачі - це, перш за все, проект заснований на Ваших перевагах і досвіді наших фахівців. Його головна мета - спланувати максимально комфортний ділянку, де Ви і Ваша сім'я, а також гості будуть насолоджуватися перебуванням на природі.

Ландшафтне проектування ділянки - процес, що вимагає уважності і відповідального підходу. Величезну роль в ньому грає генеральний план з балансом площ. На цій стадії створюється креслення, на якому зазначаються: які ландшафтні композиції будуть на ділянці, в яких зонах територію прикрашатимуть малі архітектурні форми, чи будуть водойми і як правильно їх розмістити, які рослини (існуючі або нові) стануть основною саду, чи потрібно на ділянці прикрити непривабливі місця і споруди. Все це допоможе розрахувати обсяг матеріалів і послужить опорною точкою при підборі і посадці рослин.

Після затвердження генплану за допомогою спеціальної програми створюється креслення креслення. На ньому відображаються існуючі та плановані споруди, відзначаються головні доріжки і додаткові стежки, позначаються основні зони саду. Це допоможе визначити, які сторони ділянки будуть нести в собі тільки естетичне значення, а які будуть не тільки декоративною складовою, а й корисною. Наприклад, зона городу або плодового саду. Звичайно, кожна ділянка індивідуальний і його оформлення залежить багато в чому від розмірів і форми - в цьому і полягає головне завдання наших ландшафтних дизайнерів на цьому етапі: потрібно підібрати оптимальне рішення для кожного саду.

Проект ландшафтного дизайну ділянки - це не тільки грамотне планування функціональних зон, а й вибір видів і сортів рослин. Після створення генерального плану необхідно продумати і розпланувати розташування видового складу саджанців в кожній із зон проектованої площі. Тут уже складається асортиментна відомість, в якій прописується перелік рекомендованих рослин із зазначенням кількості і основних характеристик (максимальна висота, можливий діаметр крони та інше). Всі рослини підбираються з урахуванням їх вимог до освітленості, до клімату, а так само актуальності. Наші дизайнери і фахівці в дендрології складають детальні рекомендації по догляду за кожною рослиною, що стане для Вас «кладезью знань», що полегшує в подальшому роботи в саду.

Після того як головні роботи проведені: обрана стилістика саду, затверджений сподобався і оптимальний ескіз ділянки, складені креслення, генеральний і дендрологічний креслення саду, проектується ще один план - розстановка освітлювальних приладів. Грамотне розташування і підбір світильників несе в собі не тільки декоративну концепцію, а й допомагає в темний час доби пересуватися по ділянці комфортно і безпечно. Дизайнери підбирають вид, форму освітлювальних приладів відповідно до обраного стилю і виділеного бюджету.

За фактом проведення вищеописаної роботи наші замовники отримують на руки весь пакет документації зі схемами і кресленнями. Він включає в себе:

1. Пояснювальну записку з детальним описом обраної стилістики саду

2. Два робочих ескізу

3. Генеральний план

4. Креслення креслення

5. Дендрологічний креслення

6. Асортиментну відомість

7. Схему розміщення світильників

8. Рекомендації по догляду за рослинами

Все це допоможе без зусиль створити естетичний, добре спланований і функціональний сад. Остаточна вартість такого проекту залежить від існуючої території, відведених на декорування ділянки грошових коштів та інших факторів.

Ландшафтне проектування території передбачає індивідуальний підхід, і деякі етапи, наведені вище, можуть бути виключені зі списку. Звернувшись до нас, Ви можете не переживати за фінальну вартість робіт і зовсім не турбується про раптові додаткових витратах, адже наші дизайнери завчасно аналізують ресурси ділянки, планований Вами бюджет, і в підсумку ви отримуєте оптимальний варіант, в процесі реалізації якого будуть враховані всі аспекти.

Звернувшись в «Ромашкино парк» за послугою ландшафтного проектування, наші замовники, в кінцевому рахунку, можуть отримати не тільки ландшафтний проект, але і розраховувати на його реалізацію. Під чуйним контролем ландшафтного дизайнера все посадки будуть здійснені на проектованій ділянці нашої посадкової бригадою з використанням рослин, придбаних в нашому садовому центрі.

Теплый Пол под Ковер

Підлогові покриття

Замок Ламината

Водостойкий Ламинат

Укладка Ламината Уфа