Підлогові покриття

Якщо Ви вирішили придбати для свого житла меблі в стилі прованс, Вам слід скористатися кількома порадами для оформлення підлоги приміщення. Повірте, це дуже важливий момент, тому що меблі в такому стилі є занадто привабливою і дорогий, щоб не звертати увагу на деталі, які можуть зіпсувати все враження від покупки, тобто елементарно не будуть відповідати за стилем. Наприклад, сучасні покриття для підлоги. Такі як лінолеум або ламинат не будуть гармоніювати шаф, буфетів, шаф або інших меблів стилю прованс.

Самые классные письки мы собрали на своем сайте.

Що взагалі є меблі прованс? Такі меблі або є по-справжньому антикварної, або штучно состарена для відтворення культури і звичаїв минулих століть. Формування цього стилю відбувалося на півдні Франції. Тоді, використовуючи меблі, підлоги викладалися керамічною плиткою або дерев'яними дошками.

Тому якщо Ви хочете домогтися гармонії меблів прованс і покриття підлоги, то потрібно вибрати один з цих варіантів. Якщо це стосується оформлення кухні, ванної кімнати, альтанки або веранди, то для покриття підлоги краще всього вибрати керамічну плитку. Вона не тільки є екологічно чистою, а й завдяки своїй структурі стійка до різного роду забруднень. Що стосується колірної гамми, вибір досить великий, однак найкраще виглядає плитка теракотових відтінків. За допомогою неї на підлозі можна викладати різні візерунки. А для вітальні, спальні, дитячої або кабінету найкраще підійдуть дерев'яні підлоги. Вони, як і плиткові підлоги є безпечними і екологічно чистими. Для їх виготовлення використовують традиційні породи дерева, такі як дуб або хвоя. За допомогою спеціальної технології підлоги їх вдається зістарити або вибілити, після чого вони будуть ідеально поєднуватися з меблями в стилі прованс. Якщо Ви не хочете використовувати один із запропонованих варіантів з якої-небудь причини, є ще один спосіб наблизити стиль покриття підлоги до необхідного: використовуйте лінолеум або ламінат з характерним малюнком.

Скориставшись порадами, запропонованими в цій статті, Ви зможете створити відмінний фон для своїх меблів прованс і привнести в ваш житловий простір затишок і гармонію.

Модульные покрытия

Теплого Пола

Меблевий щит

Виниловый Ламинат