Підлогове покриття ламінат - ще один погляд

Ламінат є одним з широко поширених покриттів для підлоги на сьогоднішній день. Деякі види ламінату можуть прослужити до п'ятдесяти років, а то і більше. До його найбільш очевидних переваг відносять привабливий зовнішній вигляд, більш високу зносостійкість, ніж звичайне килимове покриття, а також щодо демократичну вартість в порівнянні з деякими іншими покриттями.

Купити дешеві авіаквитки на сайті онлайн швидко.

Ламинатное покриття було винайдено в 1977 році шведською компанією «Perstorp Flooring АВ». Безклейове ламинатное покриття було створено також у Швеції в 1996 році, а в 1997 році бельгійська компанія Unilin відкрила нову технологію виробництва ламінату.

Дошка ламінату складається з чотирьох основних шарів. Нижній захищає дошку від пошкодження. Деякі виробники додають до нижнього, так званому стабілізуючому шару, спеціальну підкладку, що виконує звукоізолюючу функцію. До одним з найбільш очевидних недоліків ламінату відносять його «гучність» - ваші кроки будуть завжди можна почути, якщо ви не забезпечите необхідну шумоізоляцію.

Основа ламінатної дошки виготовляється з HDF. Це несучий шар, який є найважливішою частиною ламінату. У ньому вирізають замок для скріплення. Від несучого шару безпосередньо залежить вологостійкість ламінату. Пам'ятайте, що волога для ламінату згубна. Верхній, декоративний шар, виготовляється із спеціального паперу з надрукованим малюнком, який може імітувати дерево, камінь або іншу структуру. І, нарешті, верхній шар - захисний. Покриття обробляють акрилової або меламіновою смолою, яка охороняє його від стирання і ударів. Від якості верхнього шару залежить стійкість ламінату до навантажень. Іноді він виконує декоративну роль.

У відповідності з європейським стандартом EN13329, існує шість основних класів підлогового покриття ламінат. Ці класи діляться на групи в залежності від першої цифри. Перша група з цифрою 2, до неї відносять ламінат з низьким тиском. Його застосовують в квартирах і офісах, де велика кількість тих, хто ходить по ньому людей не можуть йому зашкодити. В основному, це вітальня, спальня, дитяча, коридор, кухня.

З цифри 3 починається група ламінату з високим тиском. Застосовується в різних установах. № 31 застосовується в готелях і готелях, № 32 в офісах, ресторанах, кафе, № 32 для громадських місць. № 34 взагалі називають комерційним класом, його прибирання проводиться миючими машинами. Залежно від зносостійкості покриття, ламінат, застосовуваний в квартирах і офісах, може прослужити близько шести років, ламінат для громадських установ - від 25 до 50 років. Ламінат 34 класу може прослужити ще довше, завдяки своїй високій якості.

Догляд за ламінатом не представляє великих труднощів. Необхідно тримати ламінат в чистоті, так як пил і бруд можуть з часом зіпсувати поверхню. Також потрібно тримати ламінат в сухості (вологе прибирання не рахується), хоча деякі види ламінату мають спеціальне, що захищає від вологи покриття. Якщо ви випадково пролили на ламінат рідина, її слід негайно прибрати, в іншому випадку ви можете зіпсувати ламінат.

Якщо ви виявили щілини між планками, відразу «регулювати» їх відповідним інструментом, інакше вони заповняться пилом і це ускладнить роботу. При більш серйозних пошкодженнях замініть планку. Постарайтеся прикрити килимками найбільш схильні до забруднення місця. При виявленні подряпин замаскуйте їх за допомогою відповідної за кольором спеціальної пасти. Беськлєєвиє ламінатних підлоги високої якості мають спеціальні з'єднують механізми, які тримають планки разом, аби дати забиватися пилу. Такі планки «підганяти» не потрібно.

При установці ламінату рекомендується спочатку укласти пароізоляційну плівку. Між покриттям і плівкою слід укласти «підкладку» для тепло- і звукоізоляції. Вона виготовляється з полістиролу або пробки. Клей при укладанні ламінату не потрібен. На кожній пластині є спеціальний замок для з'єднання. Збірка ламінату нагадує пазл. При «Конструкторний» з'єднанні дошки з'єднуються по довжині, а потім скріплюються між собою. Зробити це нескладно, але для полегшення роботи попросіть кого-небудь допомогти вам. Після установки ламінату він відразу готовий до використання і в цьому одна з його очевидних переваг.

При виборі ламінату не соромтеся просити поради у фахівців. Вони підкажуть, який ламінат краще вибрати, так як на сучасному ринку існує величезна кількість видів ламінату і вибір може стати нелегким.

Разновидность натяжных потолков

Як вибрати покриття для підлоги в квартирі

Підлогові покриття

Основные критерии выбора онлайн-казино