Найпопулярніші види підлогового покриття

У будь-якій квартирі підлогу - це її невід'ємна частина. При цьому підлоги щодня піддаються дуже сильним навантаженням: ми ходимо по підлозі, ставимо меблі, щось упускаємо або пересуваємо по ньому. На сучасному ринку підлогових покриттів є величезний вибір матеріалів самого різного типу і якості, і все залежить від фінансових можливостей клієнта. Відповідний матеріал може купити будь-який, головне зрозуміти, що до чого більше підходить.

На этом сайте вы сможете Купить авиабилеты по всему миру https://avia.proizd.ua/ по низкой цене.

При виборі підлогового покриття у кожного споживача свої запити, такі як: легкість догляду, ціна, комфорт для сім'ї і себе, можливість встановити швидко, якісно і самостійно, а також деякі інші. Перед тим, як вибрати певний підлогове покриття, потрібно визначитися з площею, яку будете їм застелівать. Для цього вимірюємо довжину і ширину кімнати, вписуємося в наш фінансовий ліміт, і вперед - вибирати. Матеріал для покриття підлог різноманітний і відрізняється як ціною, так і якістю. Вибирайте той, який краще за якістю, так як в майбутньому при використанні менш якісного матеріалу можуть з'явитися похибки, а за ними - і проблеми. Тепер розповімо про такі види підлогового покриття як: ламінат, паркетна дошка, щитовий паркет.

Про паркетної дошки.

Паркетною дошкою є підлогове покриття, яке виготовлено натурального дерева. Зазвичай паркетну дошку виготовляють з трьох шарів. Перший шар (тобто нижній) виготовляють, як правило, з соснової або ялинової деревини, другий шар також здебільшого складається з планок дерева хвойних порід. Планки розташовуються перпендикулярно щодо волокон дерева першого шару. Завдяки цьому паркетна дошка міцна, а також стійка до вологості і температурних змін. І останній шар, у якого є декілька назв (лицьовій, робочий, декоративний), складається з тонкого зрізу дерева будь-якої цінної породи.

Хоча паркетна дошка - не конкурент художньому паркету, однак можливості у неї великі. Ринок підлогового покриття розвивається стрімко, і зараз збільшилася кількість варіантів паркету. Однак і паркетна дошка за варіантами від нього не відстає. Для робочого шару одночасно використовують різного роду породи дерева, різні по своїй фактурі, також плашки укладають різноманітними малюнками, і навіть з імітацією штучного паркету. Види паркетної дошки залежать від селекції паркетної дошки - це відбір планок, які виготовлені з однаковою породи деревини і складають верхній шар. Відбір, як уже говорилося вище, відбувається за колірною гамою, наявності сучків, текстурі і багатьом іншим категоріям.

Від селекції паркетної дошки залежить її ціна, а також зовнішній вигляд. І чим колір в дошки рівніше, тим ціна її вище. Суворої обстановці відповідає паркетна дошка типу «селект». Для більш легкого інтер'єру підійде «натур». А ось дошка «рустик» відмінно впишеться в інтер'єр, який виконаний в сільському стилі.

Про ламинате

Ламінат - це покриття для підлоги, яке імітує паркет, коркове покриття і багато іншого. Користується величезним попитом. Використовують в будь-яких приміщеннях: від квартири до складських приміщень. Ламінат зовні схожий на паркетну дошку. Він також екологічно чистий і має певний малюнок. Однак ціна його набагато нижче, на відміну від паркету, він міцніше і термін служби у нього набагато більший. Ламінат не горить і не виділяє гази.

Ламінат складається з чотирьох шарів. Нижній шар, або стабілізуючий, являє собою просочену смолою або парафіном папір. Другий, або основний, шар - це несуча плита з дерева, яка є дуже щільною. Третій шар, або декоративний - це папір просочений смолою, на яку попередньо нанесений малюнок. Останній, четвертий, шар, або захисний, являє собою плівку, яка просякнута спеціальною смолою.

Розрізняють побутової та комерційний ламінат. Вибираючи підлогове покриття будь-якого з цих типів, врахуйте його клас, тому що від класу ламінату залежить його міцність. Існує шість класів. Чим вище клас, тим міцніше ламінат, але при цьому і дорожче. Досить важливою характеристикою при виборі підлогового покриття у вигляді ламінату є товщина матеріалу. Цей показник також впливає на міцність матеріалу, до того ж чим товще ламінат, тим краще він поглинає звуки.

Про щитовому паркеті.

Щитової паркет - це основа у вигляді щита, на який наклеєні планки з цінних порід деревини. Основа зазвичай становить два шари, вироблених з бруса сосни, волокна яких спрямовані в різні боки. Завдяки такій структурі паркет не розсихається і не «кукожітся». Якщо ж дотримані умови його укладання, то скрипу від нього можна не почути ще десятки років після початку експлуатації.

За товщиною щитової паркет різний, і варіюється в межах 22-40 міліметра. Найчастіше паркет виробляють у формі квадрата, одна сторона по довжині дорівнює 400-600 міліметрів. Будівельні компанії використовують більших розмірів щитової паркет, лист такого паркету по площі доходить до 5 кв. метрів. Монтаж листів щитових паркетів великих розмірів відбувається зазвичай за допомогою крана.

Різноманітний дизайн металочерепиці

Коллекторный Шкаф для Теплого Пола

Монтаж Электрического Теплого Пола под Плитку

Укладання підлоги по грунту