Трафарети для декору стелі і стін - прорив в дизайні інтер

Розвиток мистецтва дизайну інтер'єрів було б неможливим без створення трафаретів для декорування. Що б ми могли без них? Обклеїти стіни шпалерами, нанести кольорову штукатурку? Лише одиниці звернулися б до художника за ручним розписом інтер'єрних поверхонь. Всім іншим довелося б задовольнятися стандартними оздоблювальними засобами.

На этом сайте вы сможете найти Трафарет под заказ по низким ценам в Днепре за короткое время.

Оформлення стін трафаретами надає нам безмежні можливості в вираженні своєї індивідуальності. Тепер будь-яка кімната в нашому домі може стати унікальною в своєму роді, абсолютно не схожою на інші, навіть якщо ми ведемо мову про типовій квартирі. Купуйте трафарети на замовлення і дивуйте гостей своїми інтер'єрами!

Як користуватися трафаретами для розпису стін?

Трафарет під фарбування

Процес нанесення трафарету для декору не представляє ніякої складності. З невеликими за площею екземплярами впорається навіть дитина, так що ви цілком зможете доручити йому прикраса дитячої кімнати. Для отримання гідного результату потрібно виконати всього лише три кроки:

Зафіксувати трафарет (на стіні, підлозі, стелі, двері, будь-який інший поверхні). Основа самоклеючих плівок дозволяє не використовувати додаткових коштів. Більш щільні трафарети зажадають застосування аерозольного клею або малярного скотча.

Зафарбувати вільну від трафарету поверхню фарбою або нанести на цю зону декоративну штукатурку. Ось тут слід проявити акуратність, щоб кольоровий склад не проник під трафарет і не зіпсував лінії малюнка.

Прибрати трафарет. Як тільки декор підсохне, шаблон можна відкріпити.

Як вибрати покриття для підлоги в квартирі

Гранитные памятники от производителя

Попередження появи плісняви в ванній кімнаті

Профиль под гипсокартон и его разновидности