МАТЕРІАЛ ВИГОТОВЛЕННЯ

Розподільний щит може бути виконаний з металу або пластику. Металевий щиток більш стійкий до механічних пошкоджень, відрізняється високою довговічністю і надійністю, а разом з тим і пристойною вагою. Зовнішній вигляд таких виробів не найгірший, але все-таки не ідеальний, тому металеві щитки більше підійдуть для установки в гаражах і виробничих приміщеннях.

На этом сайте вы сможете качественный распределительный щит купить по доступной цене.

Для квартири краще підібрати акуратний пластиковий щиток. Це легкі і естетичні пристрої, а відповідальні виробники випускають цілком міцні вироби, які за рівнем довговічності не поступаються металевим і не вимагають обов'язкового заземлення. Дешеві пластикові щитки від маловідомих китайських компаній мають властивість з часом жовтіти.

У продажу також зустрічаються щитки, виконані з комбінації пластика і металу.

№5. ЗАХИСТ щитки ВІД ПИЛУ І ВОЛОГИ

Ступінь волого- і пилозахисту вибирається залежно від умов експлуатації обладнання:

для установки в приміщеннях підійдуть щитки з захистом по стандарту IP21, IP31 і IP32;

для установки на вулиці щиток повинен мати захист не менше IP54, а також ущільнені двері і герметичні вводи для кабелів.

ВИДИ РОЗПОДІЛЬЧИХ ЩИТІВ ПО КОНСТРУКЦІЇ

За типом конструкції і призначенню електричні щитки діляться на такі типи:

модульні призначені суто для установки модульного обладнання, складаються з рейок і майданчиків для установки шин, зовні все закривається металевою або пластиковою панеллю;

облікові щитки обов'язково мають майданчик для установки облікового обладнання, яке кріпиться на рейки або гвинти. Також конструкція передбачає наявність модульних автоматичних вимикачів;

обліково-розподільні щитки відрізняються від пристроїв попереднього типу наявністю рейки для монтажу захисних пристроїв на відходять лінії. У них також є відсік для вступного комутаційного апарату, який закривається кришкою і може бути опломбований.

Подложка под Теплый Пол

Укладка Ламината на Стены

Укладка Ламината в Москве

Укладка Ламината Москва

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН