Жалюзі на вікна

В даний час застосування жалюзі на вікна d Rbtdt перестало обмежуватися виключно офісним простором. Все частіше і частіше їх можна зустріти в квартирах, заміських будинках і навіть дачах. Жалюзі стають оптимальним засобом захисту від сонця і сторонніх очей, зважаючи на простоту використання, довговічності і акуратного зовнішнього вигляду.

Сегодня заказать качественные жалюзи или рулонные шторы в Киеве можно на сайте https://kolorit.kiev.ua и сотрудники компании КОЛОРИТ профессионально проконсультируют вас и помогут подобрать необходимый вариант штор.

Які ж бувають жалюзі, призначені для сучасного життя?

Горизонтальні жалюзі 

Горизонтальні жалюзі - це класичні за зовнішнім виглядом і найпопулярніші жалюзі. Вони складаються з однакових горизонтальних планок (їх називають «ламелями»), з'єднаних між собою вертикальною драбинкою і закріплюються на верхньому карнизі.

Управління горизонтальними жалюзі найчастіше здійснюється за допомогою двох елементів, наявних на цьому ж карнизі: прута і мотузки. За допомогою прута регулюється кут повороту жалюзі, а мотузкою можна контролювати висоту їх підйому.

Горизонтальні жалюзі в Києві бувають алюмінієвими (найпоширеніший і недорогий варіант для офісів і квартир), пластиковими, дерев'яними, бамбуковими і навіть шкіряними, для любителів особливої екзотики у власному інтер'єрі.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі в тканинному варіанті залишаються №1 за популярністю в робочих приміщеннях.

Проте завдяки багатющої асортименту тканин, вони можуть бути використані і як елемент домашнього декору. Як уже згадувалося, найпопулярніший матеріал для цих жалюзі - тканина, але також вертикальні жалюзі можуть бути виконані з пластика, дерева або просто ниток.

За функціональним особливостям, вертикальні жалюзі складаються з вертикальних тканинних смуг, шириною 89 мм, закріплених на горизонтальному карнизі. Елементами управління (спеціальними ланцюжками) здійснюється зрушення жалюзі і поворот їх тканинних смуг навколо своєї осі.

Величезний плюс цих жалюзі в тому, що ними можна закрити чималі віконні прорізи, як по ширині, так і по висоті.

Рулонні жалюзі (рулонні штори)

Це відносно новий, але набирає популярність вид продукції для захисту від сонця. Він ідеально підійде будь-якого сучасного інтер'єру. Рулонні штори відрізняються компактними розмірами, що дозволяє використовувати їх там, де немає можливості встановлювати громіздкі для штор карнизи. Вони привнесуть затишну і домашню обстановку в вашу квартиру, приховають від цікавих поглядів і, природно, захистять від сонця.

Цей вид жалюзі має ряд відмінностей від звичних всім класичних видів жалюзі. Стандартна рулонний штора (Київ) складається з вала, на якій змотується в рулон тканину, і ланцюги управління, яка регулює висоту рулонної штори. Більш ніяких елементів управління в цих жалюзі немає. У варіанті касетних рулонних штор, система може бути доповнена коробом, що приховує вал, і бічними напрямними, що фіксують тканину, щоб вона рухалася строго в одній площині.

Головним достоїнством рулонних штор вважається найширше багатство тканин. Тканини можуть бути різні за здатністю пропускати світло (прозорі, наполовину прозорі, повністю затемнені), однотонні, з фактурами, з блиском, і, навіть, з фотодруком! Завдяки подібному асортименту, рулонні жалюзі дуже просто підібрати під будь-який дизайн приміщення, будь то мінімалізм або класика.

Наведені вище, базові види жалюзі є далеко не єдиними в рамках сучасної продукції по захисту від сонця. Існує маса варіацій жалюзі, наприклад, жалюзі «Плісе» - тканинна гармошка - оптимальний варіант жалюзі для вікон нестандартних форм і багато іншого! Адже ринок жалюзі не стоїть на місці, а постійно удосконалюється, створюючи нові тканини, матеріали та вироби для нашого комфорту і зручності!

Classen Ламинат

Все о Ламинате

Меблевий щит

Виды Ламинатов

Замок Ламината