Як вибрати парфуми: гайд за тонкощами сприйняття та покупки ароматів

Здається, що вибрати парфуми нескладно: треба лише послухати парфуми та свої відчуття. Але аромат, що сподобався в магазині, в носінні часто починає викликати відторгнення і залишається припадати пилом на полиці. Цей гайд підкаже, як слухати духи, щоб точно зрозуміти, моє чи не моє, як вибирати парфуми для проби з тисяч найменувань і де вигідніше їх купувати. Все для того, щоб ви знайшли свої парфуми та носили їх із задоволенням.

В широком ассортименте Оригинальная парфюмерия на любой вкус, вы сможеет найти свой любимый аромат.

З чого розпочати пошук свого аромату

Прекрасні поради щодо цього дає відомий парфумерний експерт Тетяна Комісарова:

В ідеалі пробувати парфуми, які вам сподобалися на комусь. Запитуйте знайомих та незнайомців, чим від них так неймовірно пахне.

Якщо не знаєте, з чого почати , почніть з ароматів, які вважаються світовою класикою: їхня репутація не випадкова. При цьому парфуми тих же Chanel і Guerlain не завжди сподобаються з першого разу. До них варто періодично повертатися, щоб зрозуміти, чи не змінилися відчуття.

Якщо ви вже багато чого перепробували і хочете незвичайний аромат , зверніть увагу на нішові парфуми, авторські продукти маленьких парфумерних компаній. Вони дозволяють собі більше експериментів, ніж відомі марки, парфуми яких поставлені на потік.

Також дуже екстравагантно на жінках звучать композиції, створені для чоловіків, тому дівчата можуть знайти щось особливе й у чоловічій парфумерії.

У чому різниця між парфумами, парфумерною та туалетною водою

Parfum, Eau de Parfum, Eau de Toilette та ще кілька типів парфумерних товарів відрізняються вмістом ароматичних речовин і відповідно ціною. Духи - найстійкіші і насичені, повільніше і ніжніше віддають аромат, а води звучать яскравіше, але швидше випаровуються.

Вважається, що найкращий варіант покупки, якщо дозволяє бюджет, це парфуми або парфумерна вода. Але якщо у вас складні стосунки із запахами і вам їх важко довго носити, вибирайте туалетну воду. Вона швидко випаровується, тому не встигне набриднути.

Чи потрібно розбиратися в нотах

Знання початкової, базової ноти та ноти серця аромату важливе для фахівців. Звичайних покупців ці деталі тільки збиватимуть з пантелику, адже парфум вибирається не розумом, а тілом, і слухається в цілому. Звучання флердоранжу після бергамоту немає жодного значення, якщо фізично аромат викликає відторгнення.

Звичайно, важливо мати уявлення, які запахи вам подобаються: квіткові, шипрові, мускусні тощо. Але будьте готові до того, що аромати, які здаються привабливими у флаконі або на комусь можуть просто на вас не «сісти». Наприклад, цитруси на деяких віддають гіркотою незрілого лимона, а мускуси – немитим. Тому беріть свої переваги на замітку, але не обмежуйте свій пошук лише ними.

Що позначається на нашому сприйнятті запахів

Є кілька речей, які можуть сильно спотворити наші відчуття під час тесту парфуму:

Здоров'я. Коли ми хворіємо, змінюється як запах нашого тіла, так і нюх: він може послабитись або, навпаки, загостритися. Тому вибирати аромати краще тоді, коли ви є відносно здоровими.

Маркетинг. Розпіареність парфумів може впливати на наше ставлення до них. Саме імпульсивні покупки під впливом реклами часто стоять на полиці пилом, що припали, до того ж підробляють в основному саме широко рекламовані аромати. Тому при виборі парфумів краще не орієнтуватися на рекламу.

Великі магазини. У великих парфумерних мережах повітря наповнене безліччю запахів, і по-справжньому зрозуміти, чи ваш аромат у вас на руці чи ні, вкрай складно. В ідеалі пробувати парфуми в невеликих бутіках.

Але навіть якщо у вашому розпорядженні лише Л'Етуаль або Brocard, є низка порад, які допоможуть у виборі.

Мед с Орехами Изысканное Лакомство для Настоящих Гурманов

Какая форма терапии наиболее эффективна при зависимости

Зарабатывание денег в Интернете: преимущества и возможности

Плити теплокамер - інноваційний підхід до утеплення

Как выбрать онлайн казино с лучшими азартными играми?