ПІДГОТОВКА ДО РЕМОНТУ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Ремонт в дитячій - це можливість створити неповторний інтер'єр, в якому малюкові або підлітку буде комфортно як відпочивати, так і займатися своїми повсякденними справами.

Купить бензиновый генератор отличного качества и надежного в использовании вы сможете на сайте компании.

Перше, що хочуть бачити власники квартири при створенні дитячої - це унікальний стиль. І правда, дитяча часто стає втіленням мрії дитини - кімната капітана Немо, покої принцеси, джунглі, сафарі, морський стиль або енергійний модерн. Все це можна сказати про сучасну дитячу, де вже немає стереотипів, коли хлопчикам робили блакитну кімнату, а дівчаткам - тільки рожеву.

Перше, що повинні зробити батьки - це вирішити, який саме буде дитяча для їх дитини. Морський стиль або обитель супер героя - вирішувати вам і вашій дитині, ми ж візьмемо на себе розробку дизайн - проекту, виходячи з ваших побажань, а також втілимо його, виконавши весь комплекс оздоблювальних робіт.

Дитяча кімната як навколишнє середовище грає велике значення в становленні дитини як особистості. По суті, кімната в свідомості дитини буде сприйматися як абсолютний зовнішній світ. Важливо відзначити, що для малюка бажаним буде оформлення приміщення в спокійних відтінках, для тих, кому не вистачає посидючості і серйозного настрою на навчання підійде серйозний стиль.

Наприклад, поєднання червоного кольору з чорним може привести до підвищеної дратівливості, або навіть пригнічення психіки дитини. Це поєднання є самим екстремальним при оформленні дитячих, і ми настійно не рекомендуємо використовувати такі кольори при розробці інтер'єру спальні для малюків.

Також важливо розуміти, що кімната повинна бути в першу чергу безпечною, тому такі елементи як розетки повинні бути приховані, а меблі бажано вибирати без гострих кутів.

При установці міжкімнатних дверей не варто забувати, що сама двері ніколи не повинна замикатися зсередини.

Перше, що роблять при будь-якому ремонті, якщо, звичайно, мова не йде про новобудову - це виносять меблі і демонтують старі покриття. Потім в приміщенні вирівнюють стіни, стелю, при необхідності виконують стяжку підлог.

Діти люблять малювати на стінах, і їм не властива акуратність, тому ми рекомендуємо в перші 7 - 8 років життя дитини не робити якусь складну обробку стін або підлоги, а приділити увагу, тому щоб поверхні була просто рівними.

Заміна електричної проводки виконується як при чорнових роботах, так і після їх виконання. Ми ж рекомендуємо міняти електропроводку ще на етапі демонтажу старих покриттів, коли штроблення стін ще можливо.

Наступний крок - це установка міжкімнатних дверей і радіаторів системи опалення. Потім, коли все встановлено, виконується фінішна обробка - фарбуються стіни, клеяться шпалери і встановлюється натяжна стеля. Далі на стіни монтуються вимикачі і розетки, також укладається ламінат або стелиться лінолеум.

Методика утепления балконов и лоджий

КАК ПРАВИЛЬНО ВЫБРАТЬ ЗАЩИТНУЮ ОБУВЬ

Как Укладывать Теплый Пол под Ламинат

Подключение Водяного Теплого Пола

Схема Укладки Водяного Теплого Пола