5 вимог до клею для паркетної дошки

Характеристики клею, використовуваного для укладання паркетної дошки, в найбільшою мірою зумовлюють якість монтажу підлогового покриття, а разом з тим і його довговічність.

Высокоскоростной Купить дедик вы можете не дорого на сайте.

Основними помилками при покупці клею стають неправильний підбір кошти, придбання підробленого речовини або простроченого клею з привабливою знижкою 20-40%.

Подібна економія стає причиною того, що паркетну дошку через пару років доводиться заново перестилати, а в гіршому випадку від поганого клею і відповідної укладання дорогий оздоблювальний матеріал приходить в непридатність.

Існуємо багато критеріїв правильного вибору клею. Але якими параметрами потрібно віддати перевагу при покупці клею для паркетної дошки ?

Фахівці висувають 5 базових вимог до клеїть складом для укладання паркету і паркетної дошки:

Довговічність. Засіб має бути надійним і здатним зберігати свою структуру і експлуатаційні характеристики довгий час, міцно утримуючи планки паркету на призначеному місці. Цей фактор є найбільш важливим критерієм оцінки клею через тривалого терміну служби паркетної дошки.

Після висихання клейовий шар повинен зберігати невелику еластичність, необхідну для збереження міцності кріплення, враховуючи, що деревні матеріали при зміні температури і рівня вологості можуть трохи розширюватися або всихати.

Клей не повинен давати усадку. При зменшенні з часом товщини клейового шару можливо появи характерного скрипу, усунути який можна тільки шляхом демонтажу підлогового покриття частково або повністю, перебирання і повторного укладання. Це досить дорога процедура, так що простіше відразу розщедритися на якісний паркетний клей.

Для житлових і офісних приміщень істотне значення має безпеку матеріалів, використовуваних для обробки. Тому що клеїть засіб не повинен містити в своєму складі розчинники та інші шкідливі речовини, які після укладання підлоги ще довгий час продовжують випаровуватися, отруюючи повітря в кімнаті.

У якісному клеї дотримується правильний водний баланс. Занадто високий вміст води, характерне для дешевих клеять складів або підробок, негативно позначиться на стані і довговічності дерев'яного матеріалу. Надлишкова волога вбереться в ламелі, що спровокує їх деформацію, а потім призведе до появи скрипу.

Современная паркетная доска

Ламинат на Теплый Водяной Пол

Теплый Пол Водяной Недостатки

Игровые аппараты бесплатно сейчас

Ламинат Технология Укладки