​Як вибрати осьовий вентилятор

Як вибрати осьовий вентилятор. Що таке осьовий вентилятор?

Коли працює вентилятор з осьовим потоком, лопать виштовхує повітря в тому ж напрямку, що і вал, тому він називається вентилятором з осьовим потоком, трубним осьовим вентилятором або вентилятором з осьовим вентилятором. Ви можете замовити осьові вентилятори на https://klimatkomplekt.com.ua/uk/produkcia/ventilyatori-osovi/ за вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат. Вентилятори сильно відрізняється від відцентрового вентилятора по конструкції і функціонуванню. Таким чином, відмінності роблять їх придатними для різних додатків. Осьові вентилятори в основному використовуються для вентиляції і відведення тепла від механічного обладнання, наприклад: електрошафи і т. Д.

Які переваги та недоліки вентилятора з осьовим потоком?

Незалежно від того, наскільки висока швидкість обертання вентилятора з осьовим потоком, повітряний потік не буде перебувати під центром валу. Однак під центром валу вентилятора знаходиться основне джерело тепла. Ця ситуація призводила до того, що повітряний потік не міг гладко досягти центральної зони, в результаті чого утворилася «сліпа зона». Наявність сліпої зони впливає на загальний ефект охолодження. Але переваги очевидні. Структура осьового потоку проста, ціна більш прийнятна для користувача, швидкість потоку повітря велика, широко використовується в якості промислового витяжного вентилятора.

Як спроектувати систему повітряного потоку?

Важливим заходом є примусова вентиляція осьовим вентилятором для відводу тепла, що виділяється системою робочого обладнання. Ми повинні враховувати умови застосування, умови експлуатації, температуру, вологість, корозію, характеристики управління вентилятором, шум, тиск повітряного потоку і т. Д. На етапі проектування системи охолодження. Як вибрати тиск вентилятора?

Устаткування, розроблене відповідно до стандарту AMCA210, може точно вимірювати обсяг повітряного потоку, статичний тиск і систему опору. Як визначити робочу точку вентилятора?

Коли система повітряного потоку спроектована таким чином, щоб задовольнити вимоги вентилятора, буде обраний наступний крок, характеристична крива вентилятора і характеристична крива системи повітряного потоку. Як обрати? Розробникам необхідно перевірити характеристическую криву опору, криву опору і характеристическую криву вентилятора на поперечному графіку, обсяг повітряного потоку і тиск повітря на перетині відповідають вимогам обсягу повітряного потоку і тиску повітря системи охолодження вентилятора.

Укладка Теплых Полов под Плитку

Укладка Винилового Ламината

Як вибрати інсталяцію для унітазу

Яку вибрати мийку для кухні