Види матеріалів для спецодягу

Попереджувальна, утеплена куртка, розрахована на найбільші морози, замість флісу часто має характерне хутро з вивороту. Це шерпа, або щільний трикотаж, який використовується як популярний утеплювач для спецодягу. Крім курток, її іноді можна зустріти в толстовках і навіть у робочих сорочках. Ви можете замовити та купити спецодяг за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток і переплат.

Хоча шерпа виглядає як натуральне хутро, насправді вона зроблена із синтетичних волокон. Крім того, він має багато спільного з хутром. Подібність видно з першого погляду - досить поглянути на характерну структуру, що складається з густого волосся. Має хороші теплоізоляційні властивості, при цьому легко миється. І це дуже важлива перевага у випадку зі спецодягом. Додатковою перевагою теплоізоляції цього матеріалу є низька ціна.

Тканина толстовки - тепло та хороша вентиляція

Ще одним матеріалом, який використовується як підкладка в утепленому одязі, є трикотажна тканина. Саме на цю в'язку варто звернути увагу особливо роботодавцям, у яких працюють люди, які виконують важку фізичну роботу. Тканина толстовки має гарні вентиляційні властивості. Таким чином, він буде добре працювати при більш низьких температурах як зігріваючого шару, але коли тіло почне нагріватися, наприклад, при підвищених зусиллях, він дозволить поту певною мірою випаруватися.

Толстовка являє собою поєднання бавовни та синтетичних волокон. Чим більше останніх, тим краще термоактивними властивостями матиме матеріал. Він часто використовується в утеплених робочих топах та легших куртках, а також присутній у утеплених штанах.

CoolMax – термоактивний шар

Ще кілька років тому серед зимового спецодягу домінували бавовняні рішення. Його використовували для виготовлення футболок і штанів, які носили як перший шар, що утеплює, має безпосередній контакт зі шкірою. Однак з потом, що утворюється при роботі в зимових умовах, вони не справлялися і через кілька годин ставали просоченим ним баластом, додатково охолоджуючи тіло.

Саме тому сьогодні термоактивна білизна стає стандартом спецодягу. Одним з кращих матеріалів, що найчастіше використовуються, для його виробництва є CoolMax. Він заснований на поліефірних волокнах, але завдяки своїй надзвичайно рідкісній структурі зберігає відмінні параметри повітропроникності, переважаючи у цьому відношенні натуральні рішення.

CoolMax допомагає зберегти шкіру сухою, що особливо важливо взимку. Одяг із нього виводить вологу назовні. Тому він чудово підходить як перший шар зимового одягу, що забезпечує працівникам високий комфорт і свободу рухів – одяг з цього матеріалу добре прилягає до тіла, зберігаючи при цьому гнучкість. Найчастіше CoolMax використовується для виробництва легінсів та футболок з довгими рукавами.

Яку вибрати мийку для кухні

Укладання підлоги по грунту

Виниловая Плитка или Ламинат

Ламинат Стоимость Укладки

Ламинат Технология Укладки