​Токарні верстати з ЧПУ

Токарні верстати з ЧПУ використовуються в механообробці для створення об'єктів різних розмірів та

складності у вигляді тіл, що обертаються. Не буде перебільшенням сказати, що

токарний верстат з ЧПУ є одним із найкорисніших пристроїв в обробній промисловості!

Навіщо ми можемо використовувати токарний верстат?

Токарні верстати з ЧПУ по металу можуть працювати з латунню, нержавіючою сталлю або міддю. Заготівля затискається в патроні токарного верстата і приводиться у обертання, а ніж ріже її поверхню. Залежно від напрямку, в якому рухається обробний інструмент по відношенню до оброблюваної деталі, розрізняють поздовжнє, поперечне, копіювальне та фігурне точення. До Вашої уваги такарна обробка на станках с чпу за доступною та вигідною ціною.

В результаті ми можемо отримувати комплектуючі, необхідні в багатьох галузях: автомобільній, авіаційній, медичній, машинобудівній, енергетичній, паливній та багатьох інших. За допомогою токарного верстата ми можемо виготовити, наприклад: вали, осі, втулки, підшипники, шестірні, різьблення, деталі шестерень, гвинти, поршні для двигуна та будь-який інший елемент, що вимагає точних пазів, виїмок, деталей та певної точності розмірів та якості поверхні ( шорсткість).

Як бачите, токарний верстат з ЧПУ - це пристрій з величезними можливостями та універсальним застосуванням. Це значно скорочує час виробництва, а також дає змогу виключити помилки, характерні для традиційної механічної обробки. Наша пропозиція включає кілька різних моделей таких пристроїв. Розглянемо показники кожного їх.

Токарні верстати з ЧПУ з плоскою станиною

Його сучасний дизайн, заснований на комплектуючих від кращих виробників, а також продуманий до дрібниць дизайн, завдяки якому він привертає до себе увагу. знижується статичне тертя і зводиться до мінімуму ефект переривчастого ковзання. Токарний верстат має видатну жорсткість, добре поглинає вібрації, також він оснащений рядом запобіжників, що захищають оператора та верстат під час роботи.

Токарні верстати з похилою станиною та пруткові автомати

Для клієнтів, які прагнуть більшої динаміки, ми підготували пропозицію з токарними верстатами серій RT, MT та BT. Всі вони оснащені похилою станиною, відрізняються високою точністю та можливістю багатоступінчастої настройки, що дозволяє краще адаптувати пристрій до потреб навіть найвибагливіших підприємців.

Выбор клея для обоев

​Легкий агрегатный блок

​Набір персоналу