Секційний паркан з профнастилу

У компанії можна замовити секційний паркан з профнастилу. У комплекс послуг входить виготовлення забірних стовпів і секцій, доставка матеріалів і комплектуючих на об'єкт, монтаж конструкції. Вартість огорож з профнастилу розраховується індивідуально і залежить від висоти і форми секцій, типу фундаменту, загальної довжини огорожі. Ви можете замовити паркан закритого типу на https://spirit.ua/ru/catalog/parkani-zakritogo-tipu/ за самою вигідною та не дорогою ціною.

Секційний паркан з профлиста - це оптимальний варіант огорожі по співвідношенню ціни і якості. Металевий паркан має акуратний зовнішній вигляд, служить надійним захистом ділянки від непроханих гостей і бродячих тварин, не пропускає вуличну пил і вихлопні гази.

Високий глухий паркан також може виконувати функції шумозахисні екрани. Огородження з профнастилу встановлюють на ділянках, які розташовані уздовж швидкісних трас і ж / д шляхів, поряд з жвавими місцями - вокзалами, ринками.

Ще один плюс профнастилу - його не потрібно фарбувати або обробляти захисними просоченнями. Досить по необхідності змивати пил і бруд з поверхні звичайною водою із садового шлангу. Середній термін служби секційних огорож з профлиста становить 50 років.

Конструкція складається з опорних стовпів і секцій. Для виготовлення опор беруть профільну трубу 60х60х4 мм. Рами секцій і поперечні лаги зварюють з профтруби 40х20х2,5 мм. Як наповнення секцій використовують стіновий профнастил товщиною 0,5-0,7 мм С8, С10, С18. Листи кріплять до каркаса покрівельними саморізами або витяжними заклепками.

Профлист випускають з цинковим, алюмоцинковим, поліестеровим, полімерним покриттям. Колір поліестеру і пластизола може бути будь-яким з каталогу, але, як показує практика, найчастіше використовується коричневий, зелений, бордовий, сірий або текстурований «під дерево».

Існує безліч варіантів дизайну таких огорож. Секції роблять рівними або арочними, суцільними або з ажурними вставками, комбінують профнастил зі сталевим прутком або профтруба, прикрашають елементами ковки - піками, виноградною лозою, декоративними накладками, завитками, кошиками, листям і квітами. Паркани з профлиста встановлюють на столбчатом підставі, гвинтових палях, на бетонному фундаменті зі стовпами, обкладеними цеглою, клінкерної плиткою, природним або штучним каменем.

Теплый Пол на Деревянном Полу

Порядок Укладки Ламината

Чистової обробка в квартири

Укладка Ламината на Стены