Секційний паркан з профнастилу

У компанії можна замовити секційний паркан з профнастилу. У комплекс послуг входить виготовлення забірних стовпів і секцій, доставка матеріалів і комплектуючих на об'єкт, монтаж конструкції. Вартість огорож з профнастилу розраховується індивідуально і залежить від висоти і форми секцій, типу фундаменту, загальної довжини огорожі. Ви можете замовити паркан закритого типу на https://spirit.ua/ru/catalog/parkani-zakritogo-tipu/ за самою вигідною та не дорогою ціною.

Секційний паркан з профлиста - це оптимальний варіант огорожі по співвідношенню ціни і якості. Металевий паркан має акуратний зовнішній вигляд, служить надійним захистом ділянки від непроханих гостей і бродячих тварин, не пропускає вуличну пил і вихлопні гази.

Високий глухий паркан також може виконувати функції шумозахисні екрани. Огородження з профнастилу встановлюють на ділянках, які розташовані уздовж швидкісних трас і ж / д шляхів, поряд з жвавими місцями - вокзалами, ринками.

Ще один плюс профнастилу - його не потрібно фарбувати або обробляти захисними просоченнями. Досить по необхідності змивати пил і бруд з поверхні звичайною водою із садового шлангу. Середній термін служби секційних огорож з профлиста становить 50 років.

Конструкція складається з опорних стовпів і секцій. Для виготовлення опор беруть профільну трубу 60х60х4 мм. Рами секцій і поперечні лаги зварюють з профтруби 40х20х2,5 мм. Як наповнення секцій використовують стіновий профнастил товщиною 0,5-0,7 мм С8, С10, С18. Листи кріплять до каркаса покрівельними саморізами або витяжними заклепками.

Профлист випускають з цинковим, алюмоцинковим, поліестеровим, полімерним покриттям. Колір поліестеру і пластизола може бути будь-яким з каталогу, але, як показує практика, найчастіше використовується коричневий, зелений, бордовий, сірий або текстурований «під дерево».

Існує безліч варіантів дизайну таких огорож. Секції роблять рівними або арочними, суцільними або з ажурними вставками, комбінують профнастил зі сталевим прутком або профтруба, прикрашають елементами ковки - піками, виноградною лозою, декоративними накладками, завитками, кошиками, листям і квітами. Паркани з профлиста встановлюють на столбчатом підставі, гвинтових палях, на бетонному фундаменті зі стовпами, обкладеними цеглою, клінкерної плиткою, природним або штучним каменем.

Теплый Пол на Деревянном Полу

Укладання підлоги по грунту

Порядок Укладки Ламината

Чистової обробка в квартири

Укладка Ламината на Стены