Еспаньйолка - бездоганна і оригінальна форма бороди

Еспаньйолка - відмінне і просте рішення, коли ви не можете вибрати між повною бородою і вусами. Це прекрасний варіант для тих, кого не лякає регулярний догляд і чиї зони вусів і бороди на підборідді з'єднуються один з одним (обов'язкова умова для гарної еспаньйолки). Якщо ж це не так, подумайте про вибір іншого стилю, наприклад щетини. Якщо ви знаєте, що еспаньйолка буде вам до лиця, бездоганну бороду ви створите після невеликої підготовки. Для початку відростіть бороду завдовжки приблизно 10 мм, і можна приступати!

Ознакомиться с услугами DERBY BARBERSHOP вы сможете на сайте https://derby.com.ua, а так же выбрать мастера и забронировать время.

Ось покрокове керівництво для створення еспаньйолки.

Крок 1. Розчешіть і підстрижіть бороду завдовжки 10 мм

Порада. Використовуйте насадку-гребінь 1-10 мм і підстрижіть бороду, поступово зменшуючи крок на 0,5 мм

Встановіть насадку-гребінь на тріммер для бороди Braun і рівномірно підстрижіть волосся на шиї, щоках і над верхньою губою. Акуратно підстрижіть зону підборіддя і вусів, поступово зменшуючи крок триммера на 0,5 мм, щоб добитися рівномірної бажаної довжини. Не переживайте, якщо ваша борода поки не дуже схожа на еспаньйолку: вся ювелірна робота ще попереду - після того, як всі волоски будуть рівномірно підстрижені.

Крок 2. Зніміть насадку-гребінь і створіть контур

Порада. Надайте бороді форму. Спочатку на шиї, потім на щоках і ділянці над верхньою губою

Зніміть насадку-гребінь і для додання еспаньйолку форми використовуйте безпосередньо головку тримера. Зістригайте волосся повільно, рухаючись від шиї до краю підборіддя, потім обробіть щоки і ділянку над верхньою губою, поки не отримаєте бажану форму. На цьому етапі ви приблизно окреслюєте форму бороди, перш ніж надати їй остаточну чітку форму. На цьому етапі ваша борода повинна почати ставати схожою на еспаньйолку.

Крок 3. Надайте еспаньйолку форму за допомогою точного триммера

Порада. Надайте форму еспаньйолку в два етапи: зістрижіть зайві волоски, рухаючись у напрямку від бороди

Тепер починається точна робота. Спочатку зріжте волосся, рухаючись від підборіддя у напрямку до вуха, щоб отримати чіткі лінії бороди з обох сторін. Рухи повинні бути повільними і довгими. Зістригаючи волоски у напрямку від краю бороди, ви менше ризикуєте випадково зайти за її контур, що порушило б так ретельно створену форму. Проробіть це з обох сторін еспаньйолки, постійно перевіряючи симетричність. Коли обидві сторони бороди будуть готові, можна додати чіткі кути. Це краще робити рухами зверху вниз. Будьте особливо обережні в зоні, де борода з'єднується з вусами, а також внизу, на підборідді. Краще вашу бороду виділять акуратні чіткі лінії, і вони ж стануть запорукою яскравого образу.

Крок 4. Щоб підкреслити еспаньйолку, начисто поголити особа

Порада. Для ідеально гладкого гоління використовуйте бритву Gillette, що додається в комплекті

Тепер пора гладко поголити шию, щоки і лінію підборіддя. Для отримання гладкого результату без особливого клопоту використовуйте бритву Gillette, прикладену до Тримери для бороди Braun. Підготуйте шкіру, сполоснувши обличчя теплою водою і завдавши піну для гоління. Поголіть особа за контурами еспаньйолки окремими довгими рухами проти росту волосся, поки шкіра не стане абсолютно гладкою. Ще раз перевірте ділянку під підборіддям, не порушуючи контуру бороди, так як для гарної еспаньйолки особливо важливий саме цей чіткий край.

Крок 5. Зволожуйте шкіру і доглядайте за своєю еспаньйолкою

Порада. Для догляду за бородою можна використовувати звичайний кондиціонер для волосся

Ваша еспаньйолка готова. Сполосніть обличчя і нанесіть зволожуючий засіб без вмісту спирту, щоб запобігти спричинюється голінням сухість шкіри. Тепер залишається тільки тримати під контролем окремі неслухняні волоски, особливо в зоні вусів. Для підтримки бездоганної форми еспаньйолки бажано підстригати її щонайменше раз на тиждень. Мийте еспаньйолку раз в 2-3 дня, щоб зберігати її свіжість і акуратність. Використовуйте звичайний кондиціонер для волосся, щоб ваша борода залишалася доглянутою, а волоски - слухняними. Залежно від обраної форми еспаньйолки використовуйте для укладання формує віск або масло для бороди. Еспаньйолка - прекрасний стиль бороди, і вона завжди повинна бути доглянутою.

​Плитка для ванной как вложение на долгие годы

Секреты приготовления блюд в угольном гриле

Как выбрать онлайн казино с лучшими азартными играми?

Ремонт невеликої квартири: збільшуємо кордону