​Електрокотел для опалення як альтернативне рішення

Електрокотел для опалення приватного будинку - це прекрасне альтернативне рішення не тільки для тих місць, де відсутня подача природного газу, а й для великих міст, а тим більше заміських дач і котеджів. Ви можете купити електичний котел за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Свою нішу ці прилади впевнено можуть зайняти в приватних володіннях розташованих в дачних масивах, віддалених селах і як запасний варіант в тих квартирах і будинках, де є інший вид опалення. До того ж все більше і більше з'являється енергозберігаючих електричних котлів опалення.

види електрокотлів

В даний час купити електричний котел можна будь-якої конструкції, які поділяються на:

ТеНові. Принцип їх дії полягає в нагріванні рідини в теплообмінної камері за допомогою ТЕНів (трубчастих електричних нагрівачів). Крім них в конструкцію входить пристрій, що регулює температуру теплоносія і циркуляційного насоса. Найістотнішим недоліком є утворення накипу на поверхні термоелементів. А переваги таких котлів це невисока ціна і ремонтопридатність.

Електродні (електролізних, іонні). Нагрівання теплоносія відбувається безпосередньо між двома електродами. Тому головними недоліками є: особливі вимоги до хімічного складу води і підвищені - до заземлення. Але затребуваними вони залишаються через переваг:

невеликі розміри;

низька чутливість до перепадів напруги;

високий ККД (98%);

нечутливість до утворення накипу.

Індукційні. Теплоносій нагрівається за допомогою спеціального сердечника, температура якого, в свою чергу, підвищується за рахунок індукційних струмів. Основними недоліками такого котла є велика вага і висока вартість. Але вони компенсуються:

довговічністю (до 30 років);

високим ККД (до 98%);

відсутністю накипу внаслідок вібрації сердечника;

швидким нагріванням теплоносія;

будь-яким якістю теплоносія.

Переваги електричного опалення

Електричний котел для опалення будинку має безліч незаперечних переваг перед приладами, які використовують інші джерела енергії.

Скляна Шторка для Душа: Елегантне та Практичне Рішення

​Обеспеченный кредит и ипотечный кредит

​Облицовочная клинкерная плитка в Днепре