​Базовий рецепт меблювання вітальні

Базовий рецепт меблювання вітальні

Після того, як ви замовите диван, подумайте, які ще сидіння ви можете вписати в простір. Кушетки або затишне крісло можуть бути прекрасними. Сидіння у вікна або лавки теж непогано розглянути, якщо у вас є еркер. Для додаткової елегантності я б також розділив всю грудкувату оббивку одним більш жорстким елементом, наприклад дерев'яною лавкою або маленьким стільцем. Ви можете замовити якісні та стильні меблі в вітальню за привабливою та доступною ціною. Зберігайте розташування м'яких предметів вільним і отримуйте задоволення, збираючи суміш нових частин і старі друзі. «Розбийте м'якість вертикальними лініями і твердими поверхнями (для цього ідеально підходять лампи і столи), щоб створити гармонійне ціле, а не сидячу кімнату для нарад».

столи

Поставте будь-якої стіл поруч з будь-яким місцем для сидіння. Вони також відмінно підходять для поділу великих просторів; наприклад, стіл за диваном або стіл в ніші з лампою можуть бути прекрасними. Легко знайти маленькі антикварні тумбочки і чайні столики з пакетиками характеру. Дизайнери, як правило, більш легковажно підходять до їх дизайну - з топами з полум'ям або гребінцем, бобінами, ячмінними завитками і зигзагами. Було б соромно упустити цю можливість, щоб додати трохи чуття.

Журнальний столик або пуф з оббивкою

Журнальний столик або пуф для центру простору просто необхідний як практично, так і декоративно. Використовуйте піднос поверх предметів з оббивкою, щоб зробити їх більш функціональними для відпочинку чашок і ваз з квітами. Журнальні столики з висувними ящиками або низькими полками під ними також зручні.

Текстиль

Існує багато, щоб говорити про тут - як одягнути різні стилі вікна, і як схеми текстилю правильно - я не буду, щоб все, що тут, але буду говорити, є основна формула для переконавшись, що ваш вибір тканини роботи.

1. Строго обмежте палітру трьома-чотирма кольорами.

2. Виберіть дві однотонні тканини.

3. Потім змішайте з чимось на зразок смуги, дрібного малюнка і великого малюнка.

Якщо ви дійсно не впевнені, зробіть це, і це ніколи не буде погано виглядати. Килимки також можуть бути корисним джерелом візерунка і кольору, який об'єднує схему. Деякі люди захочуть уникати великих фігуративних конструкцій, оскільки прогулянка по великій великій картині може відволікати. Я б просто вибрав кольору, які мені подобаються, в першу чергу.

Пільговий тариф із зелений тариф

​Различные виды металла для кровли

Яку вибрати мийку для кухні

Каковы преимущества ламината