Найпопулярніші види підлогового покриття

У будь-якій квартирі підлогу - це її невід'ємна частина. При цьому підлоги щодня піддаються дуже сильним навантаженням: ми ходимо по підлозі, ставимо меблі, щось упускаємо або пересуваємо по ньому. На сучасному ринку підлогових покриттів є величезний вибір матеріалів самого різного типу і якості, і все залежить від фінансових можливостей клієнта. Відповідний матеріал може купити будь-який, головне зрозуміти, що до чого більше підходить.

На этом сайте вы сможете Купить авиабилеты по всему миру https://avia.proizd.ua/ по низкой цене.

При виборі підлогового покриття у кожного споживача свої запити, такі як: легкість догляду, ціна, комфорт для сім'ї і себе, можливість встановити швидко, якісно і самостійно, а також деякі інші. Перед тим, як вибрати певний підлогове покриття, потрібно визначитися з площею, яку будете їм застелівать. Для цього вимірюємо довжину і ширину кімнати, вписуємося в наш фінансовий ліміт, і вперед - вибирати. Матеріал для покриття підлог різноманітний і відрізняється як ціною, так і якістю. Вибирайте той, який краще за якістю, так як в майбутньому при використанні менш якісного матеріалу можуть з'явитися похибки, а за ними - і проблеми. Тепер розповімо про такі види підлогового покриття як: ламінат, паркетна дошка, щитовий паркет.

Про паркетної дошки.

Паркетною дошкою є підлогове покриття, яке виготовлено натурального дерева. Зазвичай паркетну дошку виготовляють з трьох шарів. Перший шар (тобто нижній) виготовляють, як правило, з соснової або ялинової деревини, другий шар також здебільшого складається з планок дерева хвойних порід. Планки розташовуються перпендикулярно щодо волокон дерева першого шару. Завдяки цьому паркетна дошка міцна, а також стійка до вологості і температурних змін. І останній шар, у якого є декілька назв (лицьовій, робочий, декоративний), складається з тонкого зрізу дерева будь-якої цінної породи.

Хоча паркетна дошка - не конкурент художньому паркету, однак можливості у неї великі. Ринок підлогового покриття розвивається стрімко, і зараз збільшилася кількість варіантів паркету. Однак і паркетна дошка за варіантами від нього не відстає. Для робочого шару одночасно використовують різного роду породи дерева, різні по своїй фактурі, також плашки укладають різноманітними малюнками, і навіть з імітацією штучного паркету. Види паркетної дошки залежать від селекції паркетної дошки - це відбір планок, які виготовлені з однаковою породи деревини і складають верхній шар. Відбір, як уже говорилося вище, відбувається за колірною гамою, наявності сучків, текстурі і багатьом іншим категоріям.

Від селекції паркетної дошки залежить її ціна, а також зовнішній вигляд. І чим колір в дошки рівніше, тим ціна її вище. Суворої обстановці відповідає паркетна дошка типу «селект». Для більш легкого інтер'єру підійде «натур». А ось дошка «рустик» відмінно впишеться в інтер'єр, який виконаний в сільському стилі.

Про ламинате

Ламінат - це покриття для підлоги, яке імітує паркет, коркове покриття і багато іншого. Користується величезним попитом. Використовують в будь-яких приміщеннях: від квартири до складських приміщень. Ламінат зовні схожий на паркетну дошку. Він також екологічно чистий і має певний малюнок. Однак ціна його набагато нижче, на відміну від паркету, він міцніше і термін служби у нього набагато більший. Ламінат не горить і не виділяє гази.

Ламінат складається з чотирьох шарів. Нижній шар, або стабілізуючий, являє собою просочену смолою або парафіном папір. Другий, або основний, шар - це несуча плита з дерева, яка є дуже щільною. Третій шар, або декоративний - це папір просочений смолою, на яку попередньо нанесений малюнок. Останній, четвертий, шар, або захисний, являє собою плівку, яка просякнута спеціальною смолою.

Розрізняють побутової та комерційний ламінат. Вибираючи підлогове покриття будь-якого з цих типів, врахуйте його клас, тому що від класу ламінату залежить його міцність. Існує шість класів. Чим вище клас, тим міцніше ламінат, але при цьому і дорожче. Досить важливою характеристикою при виборі підлогового покриття у вигляді ламінату є товщина матеріалу. Цей показник також впливає на міцність матеріалу, до того ж чим товще ламінат, тим краще він поглинає звуки.

Про щитовому паркеті.

Щитової паркет - це основа у вигляді щита, на який наклеєні планки з цінних порід деревини. Основа зазвичай становить два шари, вироблених з бруса сосни, волокна яких спрямовані в різні боки. Завдяки такій структурі паркет не розсихається і не «кукожітся». Якщо ж дотримані умови його укладання, то скрипу від нього можна не почути ще десятки років після початку експлуатації.

За товщиною щитової паркет різний, і варіюється в межах 22-40 міліметра. Найчастіше паркет виробляють у формі квадрата, одна сторона по довжині дорівнює 400-600 міліметрів. Будівельні компанії використовують більших розмірів щитової паркет, лист такого паркету по площі доходить до 5 кв. метрів. Монтаж листів щитових паркетів великих розмірів відбувається зазвичай за допомогою крана.

Регуляторы для Теплого Пола

Коллекторный Шкаф для Теплого Пола

Монтаж Электрического Теплого Пола под Плитку

Підлогові покриття

Укладання підлоги по грунту